Oferty pracy w Norwegii dla spawaczy, monterów, mechaników i hydraulików.

Data dodania: 28 kwietnia, 2022

Do nowych projektów na terenie Norwegii zapraszamy do współpracy osoby w następujących zawodach: Stanowisko Stawka brutto/Odliczenie miesięczne NOK 1 spawacz/monter 136 216,50/4750 4 spawaczy 136 216,50/3000 1 monter aluminium, 1 spawacz 136 210/3000 2 spawaczy 136 216,50/4750 2 spawaczy 111 216,50/4750 2 spawaczy 136 216,50/4750 4 spawaczy 136 218 pierwsze 6 tygodni.Później 231,71 2-3 mechaników. … czytaj więcej Oferty pracy w Norwegii dla spawaczy, monterów, mechaników i hydraulików.

Kierowca kat. C. / Operator spychacza / Operator ładowarki

Data dodania: 16 lutego, 2022

Pilnie poszukujemy: – Kierowców samochodów ciężarowych z prawem jazdy kat. C (Y.S.K. – kod 95) – Operatorów spychacza – Operatorów ładowarki do pracy w środkowej i północnej części Norwegii. Początek pracy – połowa marca 2022. Długość kontraktu – 2-3 miesiące z możliwością przedłużenia. Zakres obowiązków i wymagania: Prowadzenie samochodu ciężarowego, najlepiej specjalistycznego lub obsługa spychacza … czytaj więcej Kierowca kat. C. / Operator spychacza / Operator ładowarki

Pracownicy w wielu zawodach do nowych projektów w Norwegii

Data dodania: 2 lutego, 2022

Do nowych projektów na terenie Norwegii zapraszamy do współpracy osoby w następujących zawodach: Cieśla budowlany do pracy na zewnątrz i wewnątrz budynków – 15 osób; Stawka w zależności od doświadczenia 225 – 240NOK Pracownik do betonów i żelbetu – 20 osób; Stawka w zależności od doświadczenia 230 – 250NOK Dekarz do budowy nowych dachów oraz … czytaj więcej Pracownicy w wielu zawodach do nowych projektów w Norwegii

Elektrycy do pracy na statkach. Norwegia.

Data dodania: 27 grudnia, 2021

Pilnie poszukujemy elektryków i elektromonterów do pracy na statkach w Norwegii. Lokalizacja – Stocznie w rejonie Trondheim. Początek pracy – styczeń 2022. Zakres obowiązków: Instalacja połączeń, Przeciąganie i układanie kabli, Podłączenia w kabinach, Praca na nowo budowanych statkach. Wymagania: Doświadczenie zawodowe w instalacjach elektrycznych na statkach. Certyfikat DSB lub FSE. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Umiejętność … czytaj więcej Elektrycy do pracy na statkach. Norwegia.

Zbrojarz, betoniarz i cieśla szalunkowy do prac na budowach w Trondheim, Bergen i w Oslo. Norwegia.

Data dodania: 27 grudnia, 2021

Pilnie poszukujemy zbrojarzy, betoniarzy i cieśli szalunkowych do prac przy zbrojeniach i szalunkach na budowie w Trondheim, Bergen i w Oslo w Norwegii. Lokalizacja – Trondheim, Bergen i Oslo. Początek pracy – styczeń 2022. Długość kontraktu – bez ograniczeń Ilość osób – 20. Zakres obowiązków i wymagania: Budowa szalunków, Prace betoniarskie, Prace zbrojarskie, Znajomość systemów … czytaj więcej Zbrojarz, betoniarz i cieśla szalunkowy do prac na budowach w Trondheim, Bergen i w Oslo. Norwegia.

Dekarz + pomocnik dekarza – Norwegia

Data dodania: 27 grudnia, 2021

Pilnie poszukujemy specjalistów dekarzy do pracy w Norwegii. Lokalizacje projektów: Mosjøen, Stavanger, Trondheim i Bodø. Początek pracy – styczeń 2022. Ilość osób – 20. Zakres obowiązków Budowa nowych dachów. Naprawa dachów płaskich i spadzistych. Ogólne prace kontrolne i utrzymanie dachu w dobrym stanie. Doświadczenie w pokryciach dachówkami ceramicznymi i dachówkami typu slate oraz papą. Proste … czytaj więcej Dekarz + pomocnik dekarza – Norwegia

Kierowca kat. C.

Data dodania: 9 sierpnia, 2021

Pilnie poszukujemy kierowców samochodów ciężarowych z prawem jazdy kat. C do pracy w Norwegii. Wywóz urobku z drążonego tunelu. Lokalizacja – Brønnøysund, okolice Mosjøen.Początek pracy – jak najszybciej.Długość kontraktu – 2 miesięce. Ilość osób – 2. Zakres obowiązków i wymagania: Prowadzenie samochodu ciężarowego, najlepiej specjalistycznego do wywozu ciężkiego urobku w tunelu. Prawo jazdy kat C, … czytaj więcej Kierowca kat. C.

Zbrojarz i cieśla szalunkowy do prac na kilku budowach w okolicach Trondheim. Norwegia.

Data dodania: 25 czerwca, 2021

Pilnie poszukujemy zbrojarzy i cieśli szalunkowych do prac przy zbrojeniach i szalunkach na kilku budowach w rejonie Trondheim w Norwegii. Lokalizacja – okolice Trondheim. Początek pracy – jak najszybciej. Długość kontraktu – 6 miesięcy Ilość osób – 40. Zakres obowiązków i wymagania: Budowa szalunków, Prace zbrojarskie, Znajomość systemów DOKA, PERI lub podobnych, Prawo jazdy kat. … czytaj więcej Zbrojarz i cieśla szalunkowy do prac na kilku budowach w okolicach Trondheim. Norwegia.

Monterzy rusztowań. Bergen. Norwegia.

Data dodania: 25 czerwca, 2021

Pilnie poszukujemy monterów rusztowań na długoterminowy kontrakt na budowach w w Norwegii. Lokalizacja – okolice Bergen. Początek pracy – jak najszybciej. Długość kontraktu – 6 miesięcy lub więcej Ilość osób – 30. Zakres obowiązków i wymagania: Doświadczenie w montażu rusztowań (głównie w systemie HAKI), Prawo jazdy kat. B mile widziane, Mile widziane doświadczenie 1-5 lat … czytaj więcej Monterzy rusztowań. Bergen. Norwegia.

Kafelkarz.

Data dodania: 7 czerwca, 2021

Pilnie poszukujemy specjalistów kafelkarzy do pracy w Norwegii. Lokalizacja – okolice Trondheim, Oslo, Stavanger i Bodø.Początek pracy – jak najszybciej.Długość kontraktu – 6 miesięcyIlość osób – 10. Zakres obowiązków i wymagania: Równanie podłoża i układanie kafli na zaprawie klejowej, Prawo jazdy kat B mile widziane, Mile widziane doświadczenie 1-5 lat lub więcej, D-number, Znajomość podstaw … czytaj więcej Kafelkarz.