Elektrycy do pracy na statkach. Norwegia.

Data dodania: 1 listopada, 2022

Pilnie poszukujemy elektryków i elektromonterów do pracy na statkach w Norwegii.Lokalizacja – Stocznie w rejonie Trondheim.Początek pracy – 47 tydzień 2022 roku a następnie 2 tydzień 2023 roku. Zakres obowiązków:Instalacja połączeń.Przeciąganie i układanie kabli.Podłączenia w kabinach.Praca na nowo budowanych statkach. Wymagania:|Doświadczenie zawodowe w instalacjach elektrycznych na statkach – 5 lat.Certyfikat DSB – mile widziany.Komunikatywna znajomość … czytaj więcej Elektrycy do pracy na statkach. Norwegia.

Operator prasy krawędziowej AMADA. Norwegia.

Data dodania: 25 października, 2022

Pilnie poszukujemy operatorów prasy krawędziowej AMADA do pracy w Norwegii.Szukamy osób z doświadczeniem oraz do przyuczenia.Początek pracy – 31.10.2022. Zakres obowiązków:Praca na prasie krawędziowej AMADA PROMECAM.Cienkie blachy. Wymagania:Mile widziane doświadczenie zawodowe ale szukamy też osób do przyuczenia do pracy na prasach krawędziowych.Komunikatywna znajomość języka angielskiego.Umiejętność pracy w zespole.Mile widziany D-number. Oferujemy:Stawka godzinowa 220NOK/h.Wypłata wynagrodzenia 10 … czytaj więcej Operator prasy krawędziowej AMADA. Norwegia.

Kafelkarz.

Data dodania: 10 października, 2022

Pilnie poszukujemy specjalistów kafelkarzy do pracy w Norwegii. Lokalizacja – okolice Trondheim, Oslo, Stavanger i Bodø.Początek pracy – jak najszybciej.Długość kontraktu – 6 miesięcyIlość osób – 10. Zakres obowiązków i wymagania: Równanie podłoża i układanie kafli na zaprawie klejowej, Prawo jazdy kat B mile widziane, Mile widziane doświadczenie 1-5 lat lub więcej, D-number, Znajomość podstaw … czytaj więcej Kafelkarz.

Zbrojarz, betoniarz i cieśla szalunkowy do prac na budowach w Trondheim, Bergen i w Oslo. Norwegia.

Data dodania: 9 sierpnia, 2022

Pilnie poszukujemy zbrojarzy, betoniarzy i cieśli szalunkowych do prac przy zbrojeniach i szalunkach na budowie w Trondheim, Bergen i w Oslo w Norwegii. Lokalizacja – Trondheim, Bergen i Oslo. Początek pracy – sierpień 2022. Długość kontraktu – bez ograniczeń Ilość osób – 20. Zakres obowiązków i wymagania: Budowa szalunków, Prace betoniarskie, Prace zbrojarskie, Znajomość systemów … czytaj więcej Zbrojarz, betoniarz i cieśla szalunkowy do prac na budowach w Trondheim, Bergen i w Oslo. Norwegia.

Dekarz + pomocnik dekarza – Norwegia

Data dodania: 15 czerwca, 2022

Pilnie poszukujemy specjalistów dekarzy do pracy w Norwegii. Lokalizacje projektów: Mosjøen, Mo i Rana, Stavanger, Trondheim i Bodø. Początek pracy – natychmiast. Ilość osób – 20. Zakres obowiązków Budowa nowych dachów. Naprawa dachów płaskich i spadzistych. Ogólne prace kontrolne i utrzymanie dachu w dobrym stanie. Doświadczenie w pokryciach dachówkami ceramicznymi i dachówkami typu slate oraz … czytaj więcej Dekarz + pomocnik dekarza – Norwegia

Oferty pracy w Norwegii dla spawaczy, monterów, mechaników i hydraulików.

Data dodania: 28 kwietnia, 2022

Do nowych projektów na terenie Norwegii zapraszamy do współpracy osoby w następujących zawodach: Stanowisko Stawka brutto/Odliczenie miesięczne NOK 1 spawacz/monter 136 216,50/4750 4 spawaczy 136 216,50/3000 1 monter aluminium, 1 spawacz 136 210/3000 2 spawaczy 136 216,50/4750 2 spawaczy 111 216,50/4750 2 spawaczy 136 216,50/4750 4 spawaczy 136 218 pierwsze 6 tygodni.Później 231,71 2-3 mechaników. … czytaj więcej Oferty pracy w Norwegii dla spawaczy, monterów, mechaników i hydraulików.

Kierowca kat. C. / Operator spychacza / Operator ładowarki

Data dodania: 16 lutego, 2022

Pilnie poszukujemy: – Kierowców samochodów ciężarowych z prawem jazdy kat. C (Y.S.K. – kod 95) – Operatorów spychacza – Operatorów ładowarki do pracy w środkowej i północnej części Norwegii. Początek pracy – połowa marca 2022. Długość kontraktu – 2-3 miesiące z możliwością przedłużenia. Zakres obowiązków i wymagania: Prowadzenie samochodu ciężarowego, najlepiej specjalistycznego lub obsługa spychacza … czytaj więcej Kierowca kat. C. / Operator spychacza / Operator ładowarki

Pracownicy w wielu zawodach do nowych projektów w Norwegii

Data dodania: 2 lutego, 2022

Do nowych projektów na terenie Norwegii zapraszamy do współpracy osoby w następujących zawodach: Cieśla budowlany do pracy na zewnątrz i wewnątrz budynków – 15 osób; Stawka w zależności od doświadczenia 225 – 240NOK Pracownik do betonów i żelbetu – 20 osób; Stawka w zależności od doświadczenia 230 – 250NOK Dekarz do budowy nowych dachów oraz … czytaj więcej Pracownicy w wielu zawodach do nowych projektów w Norwegii

Kierowca kat. C.

Data dodania: 9 sierpnia, 2021

Pilnie poszukujemy kierowców samochodów ciężarowych z prawem jazdy kat. C do pracy w Norwegii. Wywóz urobku z drążonego tunelu. Lokalizacja – Brønnøysund, okolice Mosjøen.Początek pracy – jak najszybciej.Długość kontraktu – 2 miesięce. Ilość osób – 2. Zakres obowiązków i wymagania: Prowadzenie samochodu ciężarowego, najlepiej specjalistycznego do wywozu ciężkiego urobku w tunelu. Prawo jazdy kat C, … czytaj więcej Kierowca kat. C.

Zbrojarz i cieśla szalunkowy do prac na kilku budowach w okolicach Trondheim. Norwegia.

Data dodania: 25 czerwca, 2021

Pilnie poszukujemy zbrojarzy i cieśli szalunkowych do prac przy zbrojeniach i szalunkach na kilku budowach w rejonie Trondheim w Norwegii. Lokalizacja – okolice Trondheim. Początek pracy – jak najszybciej. Długość kontraktu – 6 miesięcy Ilość osób – 40. Zakres obowiązków i wymagania: Budowa szalunków, Prace zbrojarskie, Znajomość systemów DOKA, PERI lub podobnych, Prawo jazdy kat. … czytaj więcej Zbrojarz i cieśla szalunkowy do prac na kilku budowach w okolicach Trondheim. Norwegia.