Elektrycy do pracy na statkach. Norwegia.

Pilnie poszukujemy elektryków i elektromonterów do pracy na statkach w Norwegii.
Lokalizacja – Stocznie w rejonie Trondheim.
Początek pracy – 47 tydzień 2022 roku a następnie 2 tydzień 2023 roku.

Zakres obowiązków:
Instalacja połączeń.
Przeciąganie i układanie kabli.
Podłączenia w kabinach.
Praca na nowo budowanych statkach.

Wymagania:|
Doświadczenie zawodowe w instalacjach elektrycznych na statkach – 5 lat.
Certyfikat DSB – mile widziany.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Umiejętność pracy w zespole.
D-number.

Oferujemy:
Stawka godzinowa 248 NOK/h
Poszukujemy również 2 brygadzistów – dodatek funkcyjny 6% od stawki podstawowej.
Wypłata wynagrodzenia 12 każdego miesiąca.
Ilość pracy – 54 godziny tygodniowo, weekendy wolne.
Kompensacja przelotów DO Norwegii do wysokości 200€, polecamy podróż własnym samochodem, zwracamy koszty przejazdu oraz paliwa na dojazdy do pracy na terenie Norwegii.
Rotacja od 4/2 do 8/2 lub dłużej.
Zakwaterowanie – 2 opcje:
1. w domach z pokojami jednoosobowymi w cenie maksymalnie 100NOK/dziennie.
Nie zapewniamy wyżywienia. W domach znajdują się w pełni wyposażone kuchnie.
2. w kampach przy stoczni (100NOK/dziennie) i z wyżywieniem w kantynie w cenie 250NOK/dziennie za 3 posiłki. Łączne potrącenie za mieszkanie i wyżywienie 350NOK/dziennie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy:
info@advance-consulting.pl, kontakt telefoniczny +48 605 309 810.